Róża urodziła trzy szczeniaczki!

Ze skojarzenia RUBBY ROSE Kolorowe Szczęście i Ch.Pl. MESSI LIONEL Just a Feeling urodziły się 22.09.2020 r. dwie suczki i jeden piesek. Szczenięta są pełne energii – czasem ,jednak śpią co widać powyżej:-).

Cała trójka daje dużo radości zarówno psiej jak i ludzkiej rodzianie. Słodziaki są bardzo kontaktowe! Do rezerwacji pozotał jeszcze tylko chłopczyk – to ten dżentelmen poniżej na zdjęciu z zieloną zabawką.

Już za miesiąc urodzą się szczeniaczki!

Z radością  informujemy, że dwie nasze suczki są w ciąży! Potwierdziła to dziś nasza Pani doktor badaniem USG. Najpierw, na początku listopada 2017 r. przyjdą na świat dzieci naszej najmłodszej suczki RÓŻY  – miot T, a około połowy listopada oszczeni się GRACE – miot U.

Jak zawsze ojcami naszych szczeniąt są  multi-championy, których sukcesy wystawowe  są  potwierdzone  licznymi trofeami na wystawach krajowych i międzynarodowych. Naszą RÓŻĘ Kolorowe Szczęście skojarzyliśmy z M.Ch. MESSI LIONEL Just a Feeling , a naszą GRACE PEARL BLUE Barwny Łowca skojarzyliśmy z  M.Ch. MALIBU Hawiko.

Już teraz zapraszamy do rezerwacji  szczenięta, które  będą  do odbioru na  przełomie  grudnia 2017 r. i stycznia 2018 r.

Poniżej nasza Róża.

 

 

 

A to fotoreportaż o nowym życiu, które rozwija się w GRACE.

 

Więcej informacji i zdjęć w zakładkach:  Szczenięta/Zapowiedź miotu T oraz Szczenięta/Zapowiedź miotu U.

 

OSKAR Kolorowe Szczęście

Nasz pierwszy piesek z miotu „O” OSKAR Kolorowe Szczęście ma nowy domek a Magda ma nowego przyjaciela. Życzymy Państwu dużo radości płynącej z posiadania tak wyjątkowego szczeniaczka. Prosimy o fotki i wiadomości nt rozwoju pieska. Wierzymy, że otoczą go Państwo swoją miłością, a on będzie wiernym przyjacielem z cudownym charakterem.

Maluchy z miotu O mają już siedem tygodni.

Pieski wesoło biegają po mieszkaniu, są ufne i radosne. Niebawem przejdą przegląd miotu w Związku Kynologicznym, zostaną zaszczepione, oznaczone chipami i będą gotowe na odbiór przez nowych właścicieli. Jest jeszcze możliwość rezerwacji pieska. Zapraszamy do naszej hodowli!
Więcej w zakładce Szczenięta/Miot O.

Szczeniaczki już przyszły na świat!

Nasza  Grace   w nocy z czwartku na piątek 29.08.2014 r. urodziła cztery pieski i jedną suczkę. Tatuś, Nobelek  na pewno jest dumny, w szczególności z czterech potomków płci męskiej:-) Wszyscy czują się bardzo dobrze – dzieci przybierają  na wadze, a mamie dopisuje apetyt.
Więcej  zdjęć i informacji w zakładce Szczenięta/Miot O.