Szczenięta

Nasze szczenięta rodzą się ze starannie dobranych skojarzeń. Ojcami szczeniąt są wyłącznie championy, a w rodowodach  są mutlichampiony oraz zwycięzca świata. Dobry dobór genów jest ważny  dla urody jak i dla zdrowia psów.

W Kolorowym Szczęściu proces od przygotowania suczki do ciąży, aż do sprzedaży odchowanego szczeniaczka odbywa się pod kontrolą lekarza weterynarii i zgodnie z obowiązującymi wymaganiami Związku Kynologicznego w Polsce.

Ponieważ Kolorowe Szczęście jest mała hodowlą do każdego pieska podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu maksymalnie komfortowe warunki – nazwa hodowli zobowiązuje:-)

Nowi właściciele szczeniąt zawsze otrzymują od nas umowę sprzedaży pieska, metrykę ZKwP,  książeczkę zdrowia, poradnik dla opiekuna szczenięcia oraz bogatą wyprawkę. Nowe rodziny naszych  piesków zawsze mogą liczyć na pomoc z naszej strony i  fachową poradę dotyczącą pielęgnacji i wychowania pieska.

Więcej informacji na temat aktualnych miotów znajdą  Państwo w zakładkach: Szczenięta/Zapowiedź miotu T oraz Szczenięta/Zapowiedź miotu U

Zapraszamy do oglądania poszczególnych miotów, widocznych po najechaniu kursorem na zakładkę Szczenięta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *