Grace

Małą Grace kupiliśmy   z myślą o synu, który marzył o yorku, a zbliżająca się  Komunia była okazją do  spełnienie marzeń. Nikt z nas, oprócz syna, nie był całkiem przekonany czy york to dobry pomysł.

Okazało się, że Grace jest psem obdarzonym dużą inteligencją. Pojęła w lot, będąc szczeniakiem, wiele komend. Szybko dostosowała się do warunków i zwyczajów panujących w domu – potrafi cierpliwie czekać i przestrzega zasad. Wystarczyła odrobina  naszej dobrej  woli i konsekwencji, aby mieć dobrze ułożonego psa. W dużej mierze jest to również zasługa dobrych genów jakie Grace odziedziczyła po swoich psich przodkach.

Jednak przede wszystkim Grace to najlepszy przyjaciel i członek rodziny. Jesteśmy pewni, że nawet nieprzekonani do yorków ludzie zmieniliby zdanie obcując z takim psem, bo  nie da się jej nie kochać! Jest  jak dziecko: skore do zabawy, uwielbiające pieszczoty, a jej słodki pyszczek całuje z oddaniem dłonie opiekunów.

Ojcem naszej Grace jest piękny Prince Blue Sansara, Inter Champion. Trudno zapamiętać wszystkie jego tytuły,  wystarczy raz spojrzeć, aby zauważyć, że to wyjątkowy pies.

 

 

 

 

 

 

 

 

W rodowodzie naszej Graca  znajdziemy m.in słynną linię Camparis, znaną z pięknych, delikatnych włosów.

 

 

Grace wzbudziła naszą sympatie energicznym usposobieniem i zamiłowaniem do wspinaczki po wysokich przedmiotach.

 

Czas płynie a jedwabiste włosy rosną i lśnią wieloma kolorami

 

W domu

 

W plenerze

 

Na wystawach

 

Nowy image

 

 

Najnowsze wpisy

Róża urodziła trzy szczeniaczki!

Ze skojarzenia RUBBY ROSE Kolorowe Szczęście i Ch.Pl. MESSI LIONEL Just a Feeling urodziły się 22.09.2020 r. dwie suczki i jeden piesek. Szczenięta są pełne energii – czasem ,jednak śpią co widać powyżej:-).

Cała trójka daje dużo radości zarówno psiej jak i ludzkiej rodzianie. Słodziaki są bardzo kontaktowe! Do rezerwacji pozotał jeszcze tylko chłopczyk – to ten dżentelmen poniżej na zdjęciu z zieloną zabawką.

  1. Przyszły na świat dzieci Róży! Dodaj komentarz
  2. Już za miesiąc urodzą się szczeniaczki! Dodaj komentarz
  3. Miot R przyszedł na świat! Dodaj komentarz
  4. LUNA Kolorowe Szczęście ma dwa śliczne pieski. Dodaj komentarz
  5. OSKAR Kolorowe Szczęście Dodaj komentarz
  6. Maluchy z miotu O mają już siedem tygodni. Dodaj komentarz
  7. Szczeniaczki już przyszły na świat! Dodaj komentarz
  8. Zapowiedź nowego miotu! Dodaj komentarz
  9. Nowi właściciele piesków z miotu N. Dodaj komentarz